Hakkımızda

Doğaya Saygılı Üretim Misyonu

Tüm yasalara ve düzenlemelere uyuyor ve güncellemeleri takip ediyoruz. Üretimimizin her aşamasında uluslararası standartlara uymaya dikkat ediyor, çevre ve insan sağlığı için en uygun kimyasalları kullanıyoruz. Üretim sırasında her türlü atık, lisanslı kuruluşlar tarafından kontrol edilir. Düzenli olarak gaz emisyonu ve gürültü ölçümünü kontrol ediyoruz ve yasalara uygun olduğundan emin oluyoruz.

Ek olarak çalışanlarımızı düzenli olarak çevre konusunda eğitiyoruz.

Deri Kalitesi

Ürünlerimiz, üst düzey kaliteli "Top Grain" deriden üretilmektedir. Bu üretim yöntemi, ürünün uzun yıllar kullanılmasını sağlar.

Üretim sürecinde en çok dikkat ettiğimiz konu ürünlerimizin kalitesidir. Cüzdan kılıflarımızı "sık frekanslı presleme ve kesme yerine içe doğru kıvırıp perk etme yöntemini" kullanarak üretiyoruz.

Kapak kılıfı modellerimiz için "Japonex ve nubuk astar perk sistemini" uyguluyoruz, böylece ürünlerimizi elinize aldığınızda yumuşaklık hissi alırsınız. Kapak ve deri İtalyan yapıştırıcısı ile yapıştırıldıktan sonra belirli bir süre sonra açılmayı önlemek için fırına yapıştırılır.

Derinin Doğallığı

Ürünlerimiz birinci sınıf yaşlanmış deri ve özenle el yapımı olarak üretilmektedir. Deride gördüğünüz kırışıklıklar, derinin doğallığını yansıtmaktadır. Derinin doğallığını korumak için kromu minimumda tutuyoruz. Bu yüzden derilere dokunduğunuzda derilerde çizikler oluştuğunu görebilirsiniz. Bu durum derilerin ne kadar da doğal olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca endişe etmenize gerek yok, elinizi hafifçe nemlendirip bu çizik yerleri silebilirsiniz.